خریدار فوری املاک در گرجستان

املاک شما اعم از آپارتمان، زمین کشاورزی و صنعتی، ویلا و … را حداکثر تا یک هفته با شرایط ویژه به فروش میرسانیم!

همانطور که میدانید طی سالهای ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ جهت سفر به گرجستان و اخذ اقامت و سرمایه گذاری و خرید و فروش املاک در این کشور تبلیغات بسیار زیادی شد و موج سفر به گرستان به راه افتاد. طی این مدت حضور ایرانیان در گرجستان بسیار چشمگیر شد و سرمایه گذاریها و مشاغل بسیاری ایجاد شد. بیشترین فعالیتها و سرمایه گذاریها توسط ایرانیان، در زمینه املاک بود. یکی از پرطرفدارترین مشاغل بنگاه مشاور املاک بود در حالیکه هیچ یک از  این  مشاوران املاک تازه تاسیس، کوچکترین تخصص و توانایی در زمینه خرید و فروش املاک در کشور گرجستان را نداشتند. عدم تسلط به زبان گرجی، عدم شناخت فرهنگ و خلق و خوی مردم گرجستان، عدم آشنایی با محله های شهر و همچنین عدم اطلاع از قوانین و مقررات مربوط به املاک از مواردی بود که باعث متضرر شدن مشتریان این دفاتر شد.

در این مدت بسیاری از هموطنان اقدام به خرید املاک کردند. صرف نظر از دلایل و سیاستهای پنهان در پس این جوسازیها، از اواخر تابستان ۲۰۱۸ به مرور این موج فروکش کرد و بازار مسکن در کشور گرجستان دچار رکود شد. بسیاری از هموطنان بابت این رکود دچار نگرانی شده و موج جدیدی برای فروش املاکشان براه انداختند. این در حالی بود که به دلیل عدم وجود خریدار ایرانی میزان خرید و فروش املاک تقریبا ناچیز شد. افرادی که قصد فروش املاک خود را داشتند با ضرر بسیار زیاد یا با قیمتهای بسیار ناچیز اقدام به فروش داراییهایشان کردند و عده ای هم بطور کامل از بازار گرجستان ناامید شدند.

شرکت ایران جورجیا با کادری مجرب و سابقه ای طولانی در زمینه خرید و فروش املاک و اطلاع از شرایط بازار در خدمت هموطنان عزیز میباشد

شرکت ایران جورجیا با سابقه ۱۵ ساله جزء قدیمی ترین و شناخته شده ترین شرکتهای ایرانی در کشور گرجستان میباشد.

در حال حاضر پس از آرام شدن بازار مسکن در گرجستان و با توجه به توانایی و تخصص مشاورین این مجموعه، حداکثر ظرف یک هفته املاک شمارا با قیمت توافقی بفروش میرسانیم !!

حتما با ما تماس بگیرید :

تلگرام :                                                                                     https://t.me/aliaminij

واتساپ :                                                                                            +۹۸۹۲۱۴۸۷۰۴۸۵

تلفن گرجستان:                                                                                 +۹۹۵۵۷۴۲۳۱۱۱۰

نمونه ای از املاک فروخته شده طی هفته گذشته

فروخته شد
۴۲ متر – منطقه اورتاچالا

خریدار فوری املاک شما

فروخته شد
۷۷ متر – منطقه واشلیجواری

خریدار فوری املاک شما

فروخته شد
۶۱ متر – منطقه دیدی دیقومی

خریدار فوری املاک شما

بازدیدها: 83