پرورش خوک در گرجستان

دامداری و دامپروری بخصوص پرورش خوک گزینه ی خوبی برای مهاجرت به گرجستان است. شما می توانید در گرجستان در زمینه دامداری و دامپروری سرمایه گذاری کنید. تا اقامت گرجستان را از همین طریق دریافت کنید.

پرورش خوک در گرجستان

تقریبا نیمی از اراضی گرجستان  برای صنعت دامپروری مناسب هستند.دارا بودن آب و هوای معتدل و رطوبت کافی و مراتع سرسبز و پناور موقعیت بسیار خوبی برای این  مدل سرمایه گذاری ایجاد میکند.

سرمایه گذاری از طریق دامپروری در کشور گرجستان یکی از با ارزش ترین سرمایه گذاری ها در گرجستان است. چون بازدهی خوبی به نسبت میزان سرمایه گذاری دارد به این معنی که شروع سرمایه گذاری تا بهره برداری زمان کوتاهی خواهد بود. مضاف بر اینکه اقلیم این کشور در طول سال برای دامپروری بسیار مناسب است.

مزرعه پرورش خوک

مدت زمان بارداری

مدت بارداری خوک ۱۱۳ روز طول میکشد و بعد از این مدت می تواند تا ۱۵ بچه را به دنیا بیاورد. بنابراین می توان گفت که سرمایه گذاری در زمینه پرورش خوک جزء بهترین سرمایه گذاریها میباشد. با توجه به نرخ ازدیاد مولد خوک (در سال بین ۸ تا ۱۵ بچه). و باتوجه به مصرف بالای گوشت خوک در گرجستان، می توان بازار هدف مناسبی را برای آن متصور بود. لازم به توضیح است که بازار مصرف برای محصولات خوک در کشور گرجستان همیشگی ست و نیازی به مارکتینگ بین المللی پر هزینه نیست.

زمینه ها و پتانسیلهای زیادی برای دامپروری در گرجستان وجود دارد.ولی نسبت به میزان سرمایه گذاری، خوک از بقیه طرح ها، توجیه اقتصادی بهتری دارد.

لذا جهت اطلاع از شرایط و الزامات مورد نیاز جهت احداث دامپروری با کارشناسان ما تماس بگیرید.

3 پاسخ
  1. Sara
    Sara گفته:

    حداقل میزان سرمایه مورد نیاز جهت شروع به کار بفرمایید.و اینکه دولت گرجستان چه حمایتی هایی از سرمایه گذار می کند.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازدیدها: 455