پروژه OUTLOOK واکه

ایران جورجیانماینده انحصاری فروش پروژه OUTLOOK

پروژه OUTLOOK واکه

پروژه OUTLOOK واکه یک پروژه با کیفیت ساخت فوق العاده میباشد. سازه این پروژه مطابق با جدیدترین متدهای روز مهندسی از نظر مقاومت و فضاسازی طراحی شده.این موضوع  فضای قابل سکونت مفید و بدون ایرادی را در همه واحدها بوجود آورده. نمای شیشه و کامپوزیت و همچنین آسانسور پانورامای این پروژه باعث جذابیت آن شده.

پروژه OUTLOOK واکه

OUTLOOK VAKE

به موجب طراحی و فضاسازی OUTLOOK، از طبقه اول این پروژه فوق العاده ویوی کامل و ابدی در هر چهار طرف در اختیار شماست. لازم به ذکر است اطراف این برج هیچ پروژه ای تعریف نشده. لذا دید ساکنان برج ابدی خواهد بود.

خصوصیات و امکانات :

پروژه OUTLOOK واکه در ۳ برج و هر برج در ۲۱ طبقه و ۵ طبقه پارکینگ احداث شده. فضای سبز، سوپر مارکت، باشگاه ورزشی ، زمین تنیس و زمین گلف از امکانات این مجموعه میباشد.از دیگر امکانات این مجموعه نگهبانی ۲۴ ساعته است که باعث اطمینان دو چندان شما میگردد.

دسترسی عالی به اتوبان Amirejibi از جنوب و خیابان Chavchavadze به شمال در ساعات شلوغی امکان تردد راحت ساکنین OUTLOOK را فراهم میاورد.

واحدهای پروژه OUTLOOK واکه از ۳۷ تا ۱۶۵ متر و تنها یک پنت هاوس ۸۰۰ متری متغیر است. تمام این امکانات به اضافه قیمت مناسب باعث برتری این پروژه نسبت به سایر پروژه های لوکس گرجستان شده است.

نمای ساختمان اولین چیزی است که جلب توجه می‌کند. نمایی که هم دوام و هم زیبایی را با هم داشته باشد. نمای شیشه و کامپوزیت OUTLOOK ضمن سادگی و زیبایی برای شستشوی هزینه‌ کمتری نیازمند میباشد.وجود یک آسانسور نفر بر شیشه ای (پانوراما) فوق العاده و یک آسانسور باری در هر برج تمام نیاز تردد و جابجایی وسایل شما به طبقات پروژه را تامین میکند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید پروژه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بدون شک خرید خانه یکی از تصمیم‌های مهم زندگی شماست بخصوص در خارج از کشور!
4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازدیدها: 91