یک اپیزود ۱۰ دقیقه ای از فیلم Fast and Furious 9 ( سریع و خشن ) در گرجستان فیلمبرداری خواهد شد.

ساخت Fast and Furious

اگر طی روزهای گذشته از خیابان vaja pshavela تفلیس عبور کرده باشید متوجه مسدود بودن آن شده اید. دلیل این انسداد فیلمبرداری فیلم  Fast and Furious  میباشد.  طی این مدت بسیاری از خبرنگاران داخلی و خارجی ، مردم گرجستان و حتی توریستها برای تماشای صحنه های این فیلم به تفلیس آمده اند. صحنه های جذاب، پر سر و صدا ، اتومبیلهای تقویت شده و عجیب و عکس گرفتن با عوامل فیلم و حتی میهمانان هالیوودی دعوت شده به تفلیس یک رویداد خاص و فوق العاده برای  گرجستان است.

خبرگزاری BuisnessPressNews  خبر ساخت فیلم سریع و خشن را از جانب یک منبع موثق اعلام کرد. فیلم برداری  Fast and Furious 9  طبق برنامه ریزی در ماه آگوست آغاز خواهد شد. بر این اساس گرجستان پذیرای ۲۰۰ مهمان ویژه از هالیوود خواهد بود.

تجهیزات خاص این فیلم شامل یک تریلی ویژه به گرجستان فرستاده خواهد شد. بر اساس فیلم نامه Fast and Furious 9 این تریلی در منطقه Betania در شرق گرجستان از ارتفاع سقوط خواهد کرد و همچنین تعدادی از خیابانهای تفلیس طی فیلم برداری این فیلم مسدود خواهد شد. هزینه تخمینی ساخت سریع و خشن در گرجستان ۵ میلیون دلار خواهد بود.

فیلم Fast and Furious 9 به کارگردانی Justin Lin در سال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد. ستارگانی همچون وین دیزل، دواین جانسون، جوردانا بروستر و میشل رودریگز در این فیلم بازی میکنند.

درباره اخبار گرجستان بیشتر بخوانید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازدیدها: 418