Tbilisi Garden

خانه ای آرام در میان یک پارک

تبلیسی گاردن بی شک لاکچری ترین و برندترین برج در کشور گرجستان میباشد. Tbilisi Garden یک فضای رویایی و آرام در مرکز شهر تفلیس گرجستان است. تمام تلاش سازندگان این پروژه ارائه یک سبک زندگی جدید بدون استرس و در عین حال پیشرفته است. به همین دلیل تبلیسی گاردن را اولین آسمانخراش مطابق با استانداردهای برج سازی شهر نیویورک معرفی میکنند.

طراحی داخلی اساسی ترین کمیت در ایجاد یک فضای آرام برای زندگیست. به همین دلیل وظیفه طراحی این مجموعه به یکی از معروفترین و بهترین طراحان آمریکا سپرده شده. Vicente Wolf طراح شناخته شده ای که تنها یکی از پروژه هایش Tbilisi Garden میباشد.

طراح داخلی پروژه تبلیسی گاردن

Vicente Wolf

امکانات مجموعه:

همانطور که از اسم و رسم چنین مجتمعی برمی آید امکانات رفاهی و امنیتی قابل توجهی را میطلبد. نگهبانی و سکیوریتی ۲۴ ساعته ، لابی مجلل و بزرگ برای میتینگها ، ۱۱۰۰ متر مربع فضای استخر شامل سونا و استخر بزرگسال و کودکان جزء امکانات پروژه تبلیسی گاردن است.

فضایی آرام و دنج

لابی مجموعه Tbilisi Garden

آسمانخراش تبلیسی گاردن در میان ۲۱۰۰۰ متر مربع پارک اختصاصی قرار گرفته. این فضای سبز توسط طراحان ایتالیایی و با بودجه ای یک میلیون دلاری طراحی و ساخته شده است. پارکینگ این مجموعه با گنجایش ۲ جای پارک برای هر واحد تعبیه شده. مهدکودک با فضایی زیبا و مناسب، باشگاه ورزشی ۲۴ ساعته با بهترین مربیان و پیشرفته ترین دستگاهها و سالن مهمانی با یک تراس مجزا برای مهمانیها و مراسم ساکنین از دیگر امکانات این مجموعه میباشد.

طراحی فوق العاده

استخر مجموعه تبلیسی گاردن

شرایط خرید

واحدهای مسکونی تبلیسی گاردن ۲۹ طبقه بر اساس متراژ و ویو و موقعیت در هر طبقه قیمت گذاری میشوند. واحدهای معمولی از ۵۹٫۶۰ متر مربع با قیمت  پایه ۷۱٫۶۳۰ دلار به عنوان کوچکترین و ۲۴۴٫۹ متر مربع با قیمت پایه ۴۴۴٫۶۰۰ دلار به عنوان بزرگترین واحد میباشند. البته در طبقه آخر این مجموعه واحدهای پنت هاوس قرار دارد که بالاترین قیمت به ازای هر متر مربع رادارد.

تبلیسی گاردن

طراحی داخلی فوق العاده

البته قیمت ذکر شده در بالا صرفا قیمت اراِئه شده توسط دفتر فروش پروژه میباشد. در واقع اکثر واحدهای این مجموعه فروخته شده و قیمت فعلی بسته به نظر فروشنده و شرایط بازار بسیار متفاوت است. به عنوان مثال طبق اعلام، یکی از مالکین قیمت هر متر مربع آپارتمان خود را ۲۴۰۰ دلار تعیین کرده و مالک دیگری قیمت ۱۹۰۰ دلار را به ازای هر متر مربع تعیین کرده است.

به هر حال در صورت نیاز به خرید واحدهای این مجموعه با مشاور حود تماس بگیرید تا بهترین قیمت و مناسبترین واحد را به شما پیشنهاد کند.

منبع: Tbilisigarden.ge

2 پاسخ

تعقیب

  1. […] خود می باشند. این مجموعه  در کنار Axis Towers و OUTLOOK و Tbilisi Gardenیکی از لوکس ترین برج های تفلیس محسوب می […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازدیدها: 87